Zambak Plastİk

1985 yılında İstanbul’da kurulan Zambak Plastik, sektörünün lider üretici firmalarındandır. İmalat sanayisine plastik mandal ve elbise askısı üretimi ile başlayan firmamız, iç ve dış mekân temizliğini kolaylaştıracak fonksiyonel çözümler sunabilmek için yıllar içerisinde üretim teknolojisini sürekli yenilemiştir.

Zambak Plastik, üretim aşamalarında ürün kalitesi üzerinde sürekli kontrol sağlayan yenilikçi ve ileri teknoloji makine parkuruna sahiptir. Firmamız, bir yıl gibi bir sürede inşasını ve teknolojik alt yapısını tamamladığı, 18.500 m2 kapalı alana sahip yeni üretim tesisinde, 2015 yılı Mart ayında tüm birimleriyle imalata başlamıştır. Bu sayede ürün yelpazesini hızla geliştirmektedir.

Sürekli gelişim, müşteri memnuniyetine dayalı satış anlayışımız, müşteri ihtiyaçlarına kolay adaptasyonumuz ve market trendlerine uygun ürünleri hızlı üretebilmemiz uluslararası marketlere girişimizi kolaylaştıran ana faktörlerdir. Uzun süreli işbirliği hedeflerken, müşterileri ile güçlü ilişkiler de kuran Zambak Plastik, Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Afrika’yı kapsayan 37 ülkedeki partnerleri ile Made in Turkey etiketini gururla temsil etmektedir.

Misyonumuz

Ürünlerimizdir bizi müşterilerimize anlatan.
Zambak Plastik, ihtiyaçlara etkin bir şekilde cevap veren,
iyi görünüşlü, kolay ve işlevsel günlük temizlik ve mutfak gereçlerini, rekabetçi fiyatlarla sunan çözümler üretir.

Vizyonumuz

Müşterilerimize yüksek değer sağlamak.
Zambak Plastik, 30 yıldır siz değerli müşterilerimizin günlük iç ve dış mekân temizliğinde her an elinizin altında olan ürünler üretmekte. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine hitap eden ürünleri hızlı, kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla sunmakta hak edilmiş bir üne sahibiz. Bütün çabamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için.

Değerlerimiz

• İnsana, çevreye ve yasalara saygılı olmak, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermek,

• Yasalara ve iş etiğine uygun hareket etmek, şeffaf yönetim anlayışına sahip olmak,

• Ürün ve hizmetlerimizi müşteri beklentileri doğrultusunda hızla hayata geçirmek ve iş sürekliliğini sağlamaktır.

Zambak Plastik ile Güvenli ve Risksiz Alışveriş

Zambak Plastik olarak, ilişki içerisinde olduğumuz müşterilerimizin mahremiyet ve güvenlik bilgileri, asla 3. şahıslar ile paylaşılmaz, kayıt altında tutulmaz.

30 yılı aşkın tecrübemizin vermiş olduğu ciddiyet ile konum ve özel bilgilerinizin gizliliği firmamız için en önemli unsurdur.

Üretİm ve Kalİte PolİTİkamız

Zambak Plastik, Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam ederek gelişmeyi ve yenilenmeyi, en iyi kaliteliyi en uygun şartlarla sunmayı, ticari ahlak ve müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimsemiştir ki bu ilkeler sayesinde sektöründe çok önemli bir yere sahip olmanın haklı gururunu ve sevincini taşımaktadır.