Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Zambak Plastik
olarak +40 yıldan fazla tecrübemizle hizmetinizdeyiz...

1985 yılında İstanbul’da kurulan Zambak Plastik, sektörünün lider üretici firmalarındandır. İmalat sanayisine plastik mandal ve elbise askısı üretimi ile başlayan firmamız, iç ve dış mekân temizliğini kolaylaştıracak fonksiyonel çözümler sunabilmek için yıllar içerisinde üretim teknolojisini sürekli yenilemiştir.

Zambak Plastik, üretim aşamalarında ürün kalitesi üzerinde sürekli kontrol sağlayan yenilikçi ve ileri teknoloji makine parkuruna sahiptir. Firmamız, bir yıl gibi bir sürede inşasını ve teknolojik alt yapısını tamamladığı, 18.500 m2 kapalı alana sahip yeni üretim tesisinde, 2015 yılı Mart ayında tüm birimleriyle imalata başlamıştır. Bu sayede ürün yelpazesini hızla geliştirmektedir.

Sürekli gelişim, müşteri memnuniyetine dayalı satış anlayışımız, müşteri ihtiyaçlarına kolay adaptasyonumuz ve market trendlerine uygun ürünleri hızlı üretebilmemiz uluslararası marketlere girişimizi kolaylaştıran ana faktörlerdir. Uzun süreli işbirliği hedeflerken, müşterileri ile güçlü ilişkiler de kuran Zambak Plastik, Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Afrika’yı kapsayan 37 ülkedeki partnerleri ile Made in Türkiye etiketini gururla temsil etmektedir.

Saygılarımızla...

40 Yıllık

Sektör Tecrübesi...

Zambak Plastik
Üretim Politikamız

Günün teknoloji ve trendlerini yakından takip ederek, kalitemizi ulusal ve uluslararası standartlarda, yasal şartlara uyarak, hijyenik ortamlarda üretilmesini sağlamayı amaçlamaktayız.

Kaliteli Hizmet 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%
Sürekli İyileştirme 100%
Profesyonel Ekip 100%

40

+ Yıllık Tecrübe

150

Profesyonel Çalışma Ekibi

400

Üretilen Ürün Çeşidi

2

Lokasyon Hizmet Alan